-20%

Hoвинкa! Коммутатор сетевой RCI RS1108P. Oфициaльнaя гapaнтия! TechnoDelis
- Готово к отправке
- Код: TD-RS1108P
3 342,50 ₴
2 674 ₴
+380 (50) 999-00-60
Чаплыгина Надеждавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комутатора RS1064P RS1108P - некерований PoE-свич з портами 8 х 10/100M PoE + 2 х 10/100M RJ45t, з яких 1-8 порти підтримують IEEE 802.3af/at, потужність одного порту PoE до 30 Вт, загальна потужність становить 120 Вт. Може автоматично виявляти та розпізнавати обладнання, яке відповідає підтримує живлення через мережевий кабель.Порт 1-8 підтримує 10М/250М передачу даних на велику дистанцію. Є режим самовідновлення AI. У разі збою в мережі PoE, комутатори перезапустить живлення пристрою і автоматично відновить з'єднання з мережею.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RCI |
| Форм-фактор | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность удаленного управления | неуправляемый |
| Высота | 40 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Глубина | 130 мм |
| Количество LAN портов | 8x10/100TX |
| Количество PoE+ портов | 8х100Мбіт/с |
| Количество Uplinks портов | 2 x FE RJ-45 |
| Количество вентиляторов | без вентилятора |
| Количество портов | 10 |
| Коммутационная способность | 2 Гбит/с |
| Питание | DC 48~57 В |
| Порты | 8 х PoE+ 10/100 Мбіт/с; 2 x 10/100 Base-T uplink |
| Рабочая температура | -10°C ~ 55°C |
| Соответствие сетевым стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet); IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Страна производства | Китай |
| Тип | неуправляемый |
| Требования PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Ширина | 195 мм |
- Цена: 2 674 ₴




