-20%

Hoвинкa! Акустическая система REAL-EL X-770 Black. Oфициaльнaя гapaнтия! TechnoDelis
- Готово к отправке
- Код: TD-EL121600004
8 748,75 ₴
6 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Чаплыгина Надеждавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-770 має сучасний дизайн з RGB підсвічуванням і гучне якісне звучання, яке забезпечується завдяки 4 динамікам сумарною потужністю 60 Вт. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB роз'єм дає можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носія. Літій-іонний акумулятор на 5200 mAh прикрасить відпочинок на природі на вельми тривалий час. Для любителів КАРАОКЕ є роз'єм для мікрофона з функцією відлуння, а для гучних вечірок є можливість підключення двох акустичний систем до одного джерела звуку одночасно - TWS.
FM радіо.
Вбудована функція КАРАОКЕ.
Безпровідна передача сигналу через Bluetooth.
Мікрофонний вхід з функцією ехо.
TWS- одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу.
AUX підключення для використання з ПК, ТВ і іншими джерелами звуку.
Звукове оформлення 2.2 Blaster Boombox з еквалайзером.
Потужне і якісне звучання.
RGB підсвічування.
FM радіо.
Вбудована функція КАРАОКЕ.
Безпровідна передача сигналу через Bluetooth.
Мікрофонний вхід з функцією ехо.
TWS- одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу.
AUX підключення для використання з ПК, ТВ і іншими джерелами звуку.
Звукове оформлення 2.2 Blaster Boombox з еквалайзером.
Потужне і якісне звучання.
RGB підсвічування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| FM-приемник | Да |
| USB для воспроизведения | Да |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудио разъем 3.5 мм | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2+BR |
| Гарантия, мес | 12 |
| Дисплей | Да |
| Емкость аккумулятора | 5200 мАч |
| Индикация | заряда + разряда |
| Кардридер | Нет |
| Класс защиты | Нет |
| Количество / диаметр динамиков | 2 х 2.99 дюйма, 2 х 3.93 дюйма |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 51 - 100 Вт |
| Подсветка | с подсветкой |
| Популярный бренд | REAL-EL |
| Пульт ДУ | Нет |
| Размер | 533 х 240 х 180 мм |
| Разъем зарядки | micro-USB |
| Тип акустики | портативная |
| Формат акустики | 1.0 |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 90 - 20 000 Гц |
- Цена: 6 999 ₴







