-20%

Hoвинкa! Беспроводной маршрутизатор Mercusys MR27BE. Oфициaльнaя гapaнтия! TechnoDelis
- Готово к отправке
- Код: TD-MR27BE
3 998,75 ₴
3 199 ₴
+380 (50) 999-00-60
Чаплыгина Надеждавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Висока швидкість 3,6 Гбіт/с у двох діапазонах: дозволяє вашим пристроям працювати на повній швидкості. Насолоджуйтесь плавною потоковою передачею 4K/8K, захопливими іграми з доповненою/віртуальною реальністю та блискавично швидким завантаженням.
Найновіший Wi-Fi 7: З новітніми функціями 160 МГц, 4K-QAM, MLO, які пропонує Wi-Fi 7, ваша мережа працюватиме з приголомшливою продуктивністю.
Multi-Link Operation (MLO): збільшує пропускну здатність, зменшує затримку та підвищує надійність для нових програм.
Порти 2,5 Гбіт/с: 1 порт WAN 2,5 Гбіт/с, 1 порт LAN 2,5 Гбіт/с та 2 порти LAN 1 Гбіт/с долають вузьке місце 1 Гбіт/с, забезпечуючи максимальну продуктивність ваших пристроїв.
Максимальне покриття: 4 всеспрямовані антени, власна оптимізація Wi-Fi та технологія Beamforming забезпечують ширше покриття, більшу пропускну здатність, сильніші та надійніші з’єднання, а також менше перешкод.
Сумісність з EasyMesh: працює з маршрутизаторами та розширювачами сигналу EasyMesh для формування безперебійної мережі Mesh Wi-Fi для всього будинку, запобігаючи перебоям та затримкам під час перемикання між сигналами.
Просте налаштування та використання: Керування мережею ще ніколи не було простішим із додатком MERCUSYS.
Найновіший Wi-Fi 7: З новітніми функціями 160 МГц, 4K-QAM, MLO, які пропонує Wi-Fi 7, ваша мережа працюватиме з приголомшливою продуктивністю.
Multi-Link Operation (MLO): збільшує пропускну здатність, зменшує затримку та підвищує надійність для нових програм.
Порти 2,5 Гбіт/с: 1 порт WAN 2,5 Гбіт/с, 1 порт LAN 2,5 Гбіт/с та 2 порти LAN 1 Гбіт/с долають вузьке місце 1 Гбіт/с, забезпечуючи максимальну продуктивність ваших пристроїв.
Максимальне покриття: 4 всеспрямовані антени, власна оптимізація Wi-Fi та технологія Beamforming забезпечують ширше покриття, більшу пропускну здатність, сильніші та надійніші з’єднання, а також менше перешкод.
Сумісність з EasyMesh: працює з маршрутизаторами та розширювачами сигналу EasyMesh для формування безперебійної мережі Mesh Wi-Fi для всього будинку, запобігаючи перебоям та затримкам під час перемикання між сигналами.
Просте налаштування та використання: Керування мережею ще ніколи не було простішим із додатком MERCUSYS.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Количество антенн | 4 шт |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.45 кг |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Гарантия, мес | 24 |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка MESH | с поддержкой Mesh |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 250 x 119 x 43.3 мм |
| Скорость Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбит/с |
| Скорость портов LAN | 2.5 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Нет |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
- Цена: 3 199 ₴









