-20%

Hoвинкa! Накопитель SSD 120GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE120GS25SSDR). Oфициaльнaя гapaнтия! TechnoDelis
- Готово к отправке
- Код: TD-PBE120GS25SSDR
2 032,69 ₴
1 626,15 ₴
+380 (50) 999-00-60
Чаплыгина Надеждавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прокачайте свій ноутбук
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite з інтерфейсом SATA III та пам'яттю NAND забезпечує значне збільшення продуктивності системи та підходить для апгрейду не тільки комп'ютерів, а й ноутбуків. Ще однією перевагою накопичувача є простота установки та висока експлуатаційна надійність.
Універсальний форм-фактор
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite має формат 2,5" і відрізняється широкою сумісністю. Невелика товщина всього 7 мм і роз'єм для підключення по інтерфейсу SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Висока надійність
Завдяки тому, що час напрацювання на відмову у накопичувача SSD Patriot Burst Elite складає 2 млн годин, він гарантовано прослужить протягом тривалого часу. Статичний та динамічний Wear Leveling стежить за зносом диска. Підтримка Trim забезпечує стабільно високу швидкість роботи накопичувача. Диск відрізняється підвищеним опором ударам та вібрації, а також працює при температурі до +70 градусів.
Швидкість читання та запису
Новий контролер SATA III, який використовується в SSD Patriot Burst Elite, забезпечує чудові швидкісні характеристики роботи. Накопичувач підтримує швидкість читання до 450 Мб/с, а це означає практично миттєве завантаження будь-яких програм та додатків.
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite з інтерфейсом SATA III та пам'яттю NAND забезпечує значне збільшення продуктивності системи та підходить для апгрейду не тільки комп'ютерів, а й ноутбуків. Ще однією перевагою накопичувача є простота установки та висока експлуатаційна надійність.
Універсальний форм-фактор
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite має формат 2,5" і відрізняється широкою сумісністю. Невелика товщина всього 7 мм і роз'єм для підключення по інтерфейсу SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Висока надійність
Завдяки тому, що час напрацювання на відмову у накопичувача SSD Patriot Burst Elite складає 2 млн годин, він гарантовано прослужить протягом тривалого часу. Статичний та динамічний Wear Leveling стежить за зносом диска. Підтримка Trim забезпечує стабільно високу швидкість роботи накопичувача. Диск відрізняється підвищеним опором ударам та вібрації, а також працює при температурі до +70 градусів.
Швидкість читання та запису
Новий контролер SATA III, який використовується в SSD Patriot Burst Elite, забезпечує чудові швидкісні характеристики роботи. Накопичувач підтримує швидкість читання до 450 Мб/с, а це означає практично миттєве завантаження будь-яких програм та додатків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Скорость записи | 320 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 40 000/40 000 |
| TBW (ресурс записей) | 50 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн часов |
| Габариты | 100 х 69 x 7 мм |
| Гарантия, мес | 36 |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Максимальная скорость записи | 1000 МБ/с и менее |
| Максимальная скорость чтения | 1000 МБ/с и менее |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 120 ГБ |
| Объем памяти | 120 - 128 ГБ |
| Поддержка NVMe | отсутствует |
| Потребление энергии | 4.3 Вт |
| Ресурс записей | до 200 TБ |
| Серия | Patriot Burst Elite |
| Скорость чтения | 450 МБ/сек |
| Тип памяти | TLC |
| Ударостойкость | Да |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Энергопотребление | среднее: 2.3 Вт: максимум: 4.3 Вт |
- Цена: 1 626,15 ₴






