-20%

Накопичувач SSD 240GB Patriot P310 M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P310P240GM28)
- Готово до відправки
- Код: P310P240GM28
4 065,38 ₴
3 252,30 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердотільний накопичувач P310 M.2 значно прискорює запуск, завантаження та передачу даних у порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Удосконалена прошивка P310 пропонує технологію SmartECC, терморегулювання та наскрізний захист шляху даних для забезпечення цілісності, довговічності та надійності даних при виконанні повсякденних завдань.
Підвищіть продуктивність комп’ютера за допомогою твердотільного накопичувача P310, щоб прискорити завантаження програм і підвищити загальну бездоганну продуктивність при передачі різних програм без затримок.
Підвищіть продуктивність комп’ютера за допомогою твердотільного накопичувача P310, щоб прискорити завантаження програм і підвищити загальну бездоганну продуктивність при передачі різних програм без затримок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (шате/записування) | 280 000/250 000 |
| TBW (ресурс записів) | 120 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Максимальна швидкість запису | 1000 МБ/с і менше |
| Максимальна швидкість читання | 1501 — 2500 МБ/с |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Об'єм накопичувача | 240 ГБ |
| Обсяг пам'яті | 240 - 256 ГБ |
| Підтримка NVMe | Да |
| Споживання енергії | 2.38 Вт |
| Ресурс записей | до 200 TБ |
| Серія | Patriot P310 |
| Швидкість читання | 1700 МБ/сек |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | Да |
| Енергоспоживання | повна: 2.38 Вт; очікування: 0.38 Вт |
- Ціна: 3 252,30 ₴








