-20%

Накопичувач SSD 960GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR)
- Готово до відправки
- Код: PBE960GS25SSDR
10 273,31 ₴
8 218,65 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SSD PATRIOT Burst Elite 960GB 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR) є передовим рішенням для підвищення продуктивності вашої системи. Цей твердотільний накопичувач має унікальні характеристики, які роблять його ідеальним вибором для тих, хто шукає видатну продуктивність і надійність.
SSD PATRIOT Burst Elite оснащений NAND-пам'яттю, що підтримує як TLC, так і QLC. Це гарантує виняткову продуктивність та тривалий термін служби накопичувача. Ви зможете насолоджуватися швидкістю читання даних до 450 МБ/с, що покращить швидкодію вашої системи та скоротить час очікування завантаження програм.
Сумісність із інтерфейсом SATA III робить SSD PATRIOT Burst Elite універсальним рішенням. Ви можете легко встановити його як у стаціонарний комп'ютер, так і ноутбук. Форм-фактор 2.5" забезпечує простоту монтажу, а низьке енергоспоживання продовжить термін роботи вашої батареї у разі використання у портативних пристроях.
SSD PATRIOT Burst Elite оснащений NAND-пам'яттю, що підтримує як TLC, так і QLC. Це гарантує виняткову продуктивність та тривалий термін служби накопичувача. Ви зможете насолоджуватися швидкістю читання даних до 450 МБ/с, що покращить швидкодію вашої системи та скоротить час очікування завантаження програм.
Сумісність із інтерфейсом SATA III робить SSD PATRIOT Burst Elite універсальним рішенням. Ви можете легко встановити його як у стаціонарний комп'ютер, так і ноутбук. Форм-фактор 2.5" забезпечує простоту монтажу, а низьке енергоспоживання продовжить термін роботи вашої батареї у разі використання у портативних пристроях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Швидкість запису | 320 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (шате/записування) | 40 000/40 000 |
| TBW (ресурс записів) | 400 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Габарити | 100 х 69 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Контролер | Phison S11 |
| Максимальна швидкість запису | 1000 МБ/с і менше |
| Максимальна швидкість читання | 1000 МБ/с і менше |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Об'єм накопичувача | 960 ГБ |
| Обсяг пам'яті | 0.96 - 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | немає |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Ресурс записей | 201 - 500 ТБ |
| Серія | Patriot Burst Elite |
| Швидкість читання | 450 МБ/сек |
| Тип пам'яті | TLC |
| Ударостійкість | Да |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Ціна: 8 218,65 ₴








