-20%

Стайлер Cecotec Bamba CeramicCare AirGlam Champagne (CCTC-03465)
- Готово до відправки
- Код: CCTC-03465
7 873,75 ₴
6 299 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен-щітка CECOTEC Bamba CeramicCare AirGlam
Сучасна та багатофункціональна фен-щітка CECOTEC Bamba Ceramic Care AirGlam створена спеціально для створення практично будь-якого типу зачіски. За допомогою технології Coanda та двох режимів швидкостей робить Ваші ідеальної форми та здоровими.
Особливості:
Сучасний та компактний дизайн
Комплект із 6 насадок
Технологія Coanda
2 швидкості повітряного потоку
Головки з керамічним покриттям
Нова концепція
Революційна технологія Bamba CeramicCare використовує ефект Коанда для надання форми вашому волоссю та миттєвого створення чітких та точних хвиль.
Нові технології
Завдяки технології Coanda, CECOTEC Bamba Ceramic Care AirGlam випускає повітря і м’яко перекочує волосся по вигнутій поверхні, добиваючись ідеальних локонів за лічені секунди.
Для будь-якого стилю
Визначте свій стиль максимально комфортно завдяки повному набору насадок, які дозволять вам створити будь-яку зачіску без девайсів. Крім того, всі аксесуари мають керамічне покриття, яке піклується про ваше волосся при кожному проході.
Зробіть вашу зачіску більш об’ємною
Надайте волоссю форму та об’єм за допомогою самої щітки, щоб отримати ідеальний вигин для зачіски.
Спробуйте новий стиль
Використовуйте щітку меншого розміру, щоб досягти ідеального та довговічного укладання чубчика та кінчиків, щоб ви могли демонструвати свою зачіску, куди б ви не пішли.
Ідеально рівне волосся
Забезпечте ідеальне випрямлення зручним способом за допомогою двох гребенів, які розплутують волосся, випрямляють та сушать при кожному проході.
Зручно та просто
CECOTEC Bamba CeramicCare AirGlam вдається надати об’єму волосся завдяки овальній головці, яка ідеально пристосовується до стінок шкіри голови і виділяється, як ніколи раніше.
Ретельно висушіть волосся
Перейдіть на сушильну голівку і отримайте ідеальне і швидке сушіння завдяки потужному безщітковому двигуні.
Легке керування
Регулюйте температуру за допомогою трьох рівнів та керуйте потоком повітря за допомогою двох швидкостей, щоб створити будь-яку зачіску.
Сучасна та багатофункціональна фен-щітка CECOTEC Bamba Ceramic Care AirGlam створена спеціально для створення практично будь-якого типу зачіски. За допомогою технології Coanda та двох режимів швидкостей робить Ваші ідеальної форми та здоровими.
Особливості:
Сучасний та компактний дизайн
Комплект із 6 насадок
Технологія Coanda
2 швидкості повітряного потоку
Головки з керамічним покриттям
Нова концепція
Революційна технологія Bamba CeramicCare використовує ефект Коанда для надання форми вашому волоссю та миттєвого створення чітких та точних хвиль.
Нові технології
Завдяки технології Coanda, CECOTEC Bamba Ceramic Care AirGlam випускає повітря і м’яко перекочує волосся по вигнутій поверхні, добиваючись ідеальних локонів за лічені секунди.
Для будь-якого стилю
Визначте свій стиль максимально комфортно завдяки повному набору насадок, які дозволять вам створити будь-яку зачіску без девайсів. Крім того, всі аксесуари мають керамічне покриття, яке піклується про ваше волосся при кожному проході.
Зробіть вашу зачіску більш об’ємною
Надайте волоссю форму та об’єм за допомогою самої щітки, щоб отримати ідеальний вигин для зачіски.
Спробуйте новий стиль
Використовуйте щітку меншого розміру, щоб досягти ідеального та довговічного укладання чубчика та кінчиків, щоб ви могли демонструвати свою зачіску, куди б ви не пішли.
Ідеально рівне волосся
Забезпечте ідеальне випрямлення зручним способом за допомогою двох гребенів, які розплутують волосся, випрямляють та сушать при кожному проході.
Зручно та просто
CECOTEC Bamba CeramicCare AirGlam вдається надати об’єму волосся завдяки овальній головці, яка ідеально пристосовується до стінок шкіри голови і виділяється, як ніколи раніше.
Ретельно висушіть волосся
Перейдіть на сушильну голівку і отримайте ідеальне і швидке сушіння завдяки потужному безщітковому двигуні.
Легке керування
Регулюйте температуру за допомогою трьох рівнів та керуйте потоком повітря за допомогою двох швидкостей, щоб створити будь-яку зачіску.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1.05 кг |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | Немає |
| Автовимкнення | немає |
| Обертовий шнур | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр | 33 мм, 40 мм, 70 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | Да |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Затискач локона | немає |
| Іонізація | з іонізацією |
| Кількість температурних режимів | 3 режими |
| Потужність | 1400 Вт |
| Наявність додаткових насадок | Да |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Тип | Стайлер |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 6 299 ₴










