-20%

Акумуляторний пилосос Dreame E10 (DE10)
- Готово до відправки
- Код: DE10
4 623,75 ₴
3 699 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос Dreame E10 (DE10)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Об'єм пилозбірника | 0.2 л |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | без підсвітки |
| Бренди | Dreame |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 годин |
| Час повного заряджання акумулятора | 6 год |
| Час роботи на одному заряді | до 30 хвилин |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 30 хв |
| Входить до комплекту постачання | ручний акумуляторний пилосос, щілинна насадка, кабель для заряджання, чохол для транспортування, посібник користувача, гарантійний талон |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Гарантія, міс | 24 |
| Для меблів | Да |
| Додаткові насадки | Немає |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| Мінітурбощітка | Немає |
| Модуль для вологого прибирання | Немає |
| Потужність всмоктування | 42 Вт |
| М'який валик | Немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Насадка прямого всмоктування | Немає |
| Настінний кріплення | немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Пол/Ковер | Немає |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Збирання води | немає |
| Знімний пилосос | без знімного пилососа |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | портативний/автоматний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | немає |
| Турбощетка | Немає |
| УФ-обробка | Немає |
| Колір | Синій |
| Циклонна система | Да |
| Щілинна | Да |
| Екорежим | немає |
- Ціна: 3 699 ₴










