-20%
Акумуляторний пилосос Gorenje SVC259441NFGO
- Готово до відправки
- Код: SVC259441NFGO
9 998,75 ₴
7 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиАкумуляторний пилосос Gorenje SVC259441NFGO
9 998,75 ₴7 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія ЧаплигінаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос Gorenje SVC259441NFGO
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | з підсвіткою |
| Бренди | Gorenje |
| Вага | 5 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 годин |
| Час повного заряджання акумулятора | 5 год |
| Час роботи на одному заряді | 46 - 60 хвилин |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, зарядний пристрій, настінне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Гарантія, міс | 24 |
| Для меблів | Немає |
| Додаткові насадки | щітка для пилу 2-в-1 |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| Мінітурбощітка | Да |
| Модуль для вологого прибирання | Немає |
| Потужність всмоктування | 125 Вт |
| М'який валик | Да |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напруга акумулятора | 25.9 В |
| Насадка прямого всмоктування | Немає |
| Настінний кріплення | у комплекті |
| Живлення | Акумулятор |
| Пол/Ковер | Да |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Регулятор потужності | на корпусе |
| Збирання води | немає |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обробка | Немає |
| Колір | чорний / золотистий |
| Циклонна система | Да |
| Щілинна | Да |
| Екорежим | Да |
- Ціна: 7 999 ₴

