-20%

Акумуляторний миючий пилосос Rowenta X-Force Flex 10.80 Animal Aqua RH7AD5E0
- Готово до відправки
- Код: RH7AD5E0
18 748,75 ₴
14 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний миючий пилосос Rowenta X-Force Flex 10.80 Animal Aqua RH7AD5E0
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Об'єм пилозбірника | 0.44 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | з підсвіткою |
| Бренди | Rowenta |
| Вага | 3.8 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 годин |
| Час повного заряджання акумулятора | 6 год |
| Час роботи на одному заряді | 46 - 60 хвилин |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, турбощітка, щілинна насадка, насадка для м'яких меблів, 2 Easy-щітки, насадка Aqua, 2 мікрофібри, додатковий фільтр, зарядна база (настінний кріплення), зарядний пристрій |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Гарантія, міс | 24 |
| Для меблів | Да |
| Додаткові насадки | Немає |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими + Турборежим |
| Мінітурбощітка | Да |
| Модуль для вологого прибирання | Да |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| М'який валик | Немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напруга акумулятора | 25.2 В |
| Насадка прямого всмоктування | Немає |
| Настінний кріплення | у комплекті |
| Живлення | Акумулятор |
| Пол/Ковер | Да |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Збирання води | немає |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Немає |
| УФ-обробка | Немає |
| Колір | чорний/блакитний |
| Циклонна система | Да |
| Щілинна | Да |
| Екорежим | Да |
- Ціна: 14 999 ₴










