-20%

Акумуляторний пилосос Gorenje SVC288191FSIIGO
- Готово до відправки
- Код: SVC288191FSIIGO
10 248,75 ₴
8 199 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос Gorenje SVC288191FSIIGO
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | з підсвіткою |
| Бренди | Gorenje |
| Вага | 3.5 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 годин |
| Час повного заряджання акумулятора | 5 год |
| Час роботи на одному заряді | понад 60 хвилин |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 70 мин |
| Входить до комплекту постачання | автомобільний пилосос, насадки, гарантійний талон, інструкція |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Гарантія, міс | 24 |
| Для меблів | Да |
| Додаткові насадки | Немає |
| Індикатор заповнення пилозбірника | немає |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| Мінітурбощітка | Да |
| Модуль для вологого прибирання | Немає |
| Потужність всмоктування | 27 Вт |
| М'який валик | Немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напруга акумулятора | 28.8 В |
| Насадка прямого всмоктування | Немає |
| Настінний кріплення | немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Пол/Ковер | Немає |
| Споживана потужність | 176 Вт |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Збирання води | немає |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | немає |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обробка | Немає |
| Колір | Бронзовий |
| Циклонна система | Немає |
| Щілинна | Да |
| Екорежим | немає |
- Ціна: 8 199 ₴










