-20%

Мікрохвильова піч Gorenje MO23A4X
- Готово до відправки
- Код: MO23A4X
6 248,75 ₴
4 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Gorenje MO23A4X
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Ні |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип гриля | кварцовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні програми | Да |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Немає |
| Випічка | Немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 288 х 498 х 378 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 35.1 - 40 см |
| Діаметр поворотного стола | 27 см |
| Інверторна система | Немає |
| Потужність | 800 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 21 - 25 л |
| Відкидні дверцята | Немає |
| Пароварка | Немає |
| Розморожування | Да |
| Розігрівання | Да |
| Решітка для гриля | Да |
| Тип | з грилем |
| Тип відчинення дверцят | кнопка |
| Тип керування | кнопкове |
| Ширина | 45.1 - 50 см |
- Ціна: 4 999 ₴





