-20%

Мікрохвильова піч LG MH6595CIS
- Готово до відправки
- Код: MH6595CIS
12 498,75 ₴
9 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч MWO LG MH6595CIS виконана в стильній сріблястому забарвленні, що дозволяє їй гармонійно вписуватися в більшість типів інтер"єрів. Застосований лаконічний дизайн, а також тандем строгих ліній і заокруглених форм надає їй привабливий зовнішній вигляд. Корпус цієї моделі LG виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що надає міцність конструкції. Розташовані в нижній частині пристрою підставки, не допускають ковзання даного пристрою в процесі експлуатації. Панель управління представлена у вигляді невеликого цифрового дисплея, а також сенсорних кнопок. Завдяки нанесеним на них піктограм ви зможете швидко розібратися у всіх функціях і режимах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип управління | Сенсорне |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Ні |
| Максимальна потужність гриля | 900 Вт |
| Тип гриля | кварцовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні програми | Да |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Немає |
| Випічка | Немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 380 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 35.1 - 40 см |
| Діаметр поворотного стола | 29.2 см |
| Інверторна система | Немає |
| Потужність | 1000 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 21 - 25 л |
| Відкидні дверцята | Немає |
| Пароварка | Немає |
| Розморожування | Да |
| Розігрівання | Да |
| Решітка для гриля | Немає |
| Тип | з грилем |
| Тип відчинення дверцят | ручка |
| Колір корпусу | чорний зі сріблястим |
| Ширина | 45.1 - 50 см |
- Ціна: 9 999 ₴









