-20%

Плита настільна Gorenje ICY2000SP
- Готово до відправки
- Код: ICY2000SP
3 661,25 ₴
2 929 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита настільна Gorenje ICY2000SP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Блокування від дітей | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Захист від стрибків напруги | Да |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Матеріал робочої поверхні | Стеклокерамика |
| Потужність конфорки 1 | 2000 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність кришки | без кришки |
| Наявність решітки | Немає |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Загальна кількість конфорок | 1 конфорка |
| Об'єднання зон нагрівання | Немає |
| Розміри (ВхШхГ) | 7x31x43 см |
| Розпізнавання посуду | Немає |
| Таймер | з таймером |
| Тип зони нагрівання | індукційна |
| Тип плити | Індукційна |
| Тип керування | сенсорне керування |
| Функція PowerBoost | Немає |
- Ціна: 2 929 ₴








