-20%

Настільна плита Tefal IH2108E1
- Готово до відправки
- Код: IH2108E1
6 873,75 ₴
5 499 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидка і ефективна. Одна конфорка є єдиною зоною приготування, що займає весь простір панелі. Потужність цієї зони дорівнює 2100 Вт. Це досить високий показник, тому приготування займає набагато менше часу, ніж на інших пристроях. Кип’ятіння води зводиться до простої кількахвилинної дії. За рахунок того, що індукційні струми розігрівають поверхню посуду, а не самої плити, техніка ще й вельми енергоефективна. Дуже добре підходить для економії енергії і часу приготування, і не вимагає багато олії, а це вже екологічно та дієтично.
Практичність і універсальність. Зовнішнє склокерамічне покриття стало відмінним варіантом для того, щоб зробити варильну поверхню самодостатньою і універсальною за дизайном. До того ж, склокераміка ефективна на практиці: її дуже легко мити, вона витримує механічний вплив і вплив високої температури.
Легке та зрозуміле управління. Панель сенсорного управління знаходиться на передній частині конструкції безпосередньо під зоною готування. Вона дуже зрозуміла по інтерфейсу, тому розібратися з управлінням дуже легко. Усі опції позначені іконками, а інформативний дисплей покаже всі необхідні дані. Усього кілька кліків - і панель готова до роботи!
Комфорт і зручність. Нагрівання встановлюється 7 ступенями від 300 до 2100 Вт, а розмір конфорки вибирається від 12 до 26 см у діаметрі. Поряд з ручним налаштуванням параметрів функціонування, пристрій забезпечений шістьма автоматичними програмами приготування, які роблять використання комфортним і зручним.
Безпечна. У настільній плиті Tefal EVERYDAY SLIM IH210801 є електронний таймер. Ви зможете запрограмувати пристрій на роботу протягом певного часового відрізку. Це дуже зручно, тому що вам не доведеться відволікатися. Коли таймер закінчить свою роботу, вам залишиться зняти з плити готову страву. Функція захисту від дітей блокує панель управління, що робить її дуже безпечною. Також система безпеки не допускає ввімкнення без посуду або з невідповідним посудом і автоматично вимикає прилад при його знятті. Крім того, модель захищена від перегріву та стрибків напруги.
Практичність і універсальність. Зовнішнє склокерамічне покриття стало відмінним варіантом для того, щоб зробити варильну поверхню самодостатньою і універсальною за дизайном. До того ж, склокераміка ефективна на практиці: її дуже легко мити, вона витримує механічний вплив і вплив високої температури.
Легке та зрозуміле управління. Панель сенсорного управління знаходиться на передній частині конструкції безпосередньо під зоною готування. Вона дуже зрозуміла по інтерфейсу, тому розібратися з управлінням дуже легко. Усі опції позначені іконками, а інформативний дисплей покаже всі необхідні дані. Усього кілька кліків - і панель готова до роботи!
Комфорт і зручність. Нагрівання встановлюється 7 ступенями від 300 до 2100 Вт, а розмір конфорки вибирається від 12 до 26 см у діаметрі. Поряд з ручним налаштуванням параметрів функціонування, пристрій забезпечений шістьма автоматичними програмами приготування, які роблять використання комфортним і зручним.
Безпечна. У настільній плиті Tefal EVERYDAY SLIM IH210801 є електронний таймер. Ви зможете запрограмувати пристрій на роботу протягом певного часового відрізку. Це дуже зручно, тому що вам не доведеться відволікатися. Коли таймер закінчить свою роботу, вам залишиться зняти з плити готову страву. Функція захисту від дітей блокує панель управління, що робить її дуже безпечною. Також система безпеки не допускає ввімкнення без посуду або з невідповідним посудом і автоматично вимикає прилад при його знятті. Крім того, модель захищена від перегріву та стрибків напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Блокування від дітей | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр конфорки 1 | 20 см |
| Захист від стрибків напруги | Да |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Матеріал робочої поверхні | загартоване скло |
| Потужність конфорки 1 | 2100 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність кришки | без кришки |
| Наявність решітки | Немає |
| Загальна потужність плити | 2100 Вт |
| Загальна кількість конфорок | 1 конфорка |
| Об'єднання зон нагрівання | Немає |
| Розміри (ВхШхГ) | 4.5х30х38 см |
| Розпізнавання посуду | Немає |
| Таймер | з таймером |
| Тип зони нагрівання | індукційна |
| Тип плити | Індукційна |
| Тип керування | сенсорне керування |
| Функція PowerBoost | Немає |
- Ціна: 5 499 ₴









