
Електрочайник Tefal KO693110
- Немає в наявності
- Код: KO693110
3 998,75 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чайник Tefal: найсучасніший чайник з можливістю вибору температури. Оптимізуйте свою кухню за допомогою інтуїтивно зрозумілого чайника, який так само гарний, як і функціональний. З електричним чайником Tefal насолоджуйтеся гарячими напоями ідеальної температури завдяки цифровому дисплею, який показує температуру в реальному часі, і п’яти налаштувань температури. А завдяки зручним функціям і простому, але сучасному дизайну, смачні гарячі напої завжди під рукою.
Насолоджуйтеся гарячими напоями потрібної температури на будь-який смак, з електричним чайником Tefal — сучасним, інтуїтивно зрозумілим і вишуканим. Чайник обладнаний мінімалістичним цифровим екраном без рамок, на якому показується температура води в реальному часі, а також п'ятьма параметрами температури (40 °C/70 °C/80 °C/90 °C/100 °C), що ідеально підходить для нагрівання води одним торканням. Його конструкція з подвійними стінками зберігає тепло, забезпечуючи водночас прохолодну на дотик поверхню зовні для абсолютної безпеки. Додаткові зручні функції містять 30-хвилинну функцію підтримки тепла, щоб ваші напої були готові, коли вам це потрібно, автоматичне відкривання кришки для легкого наповнення, основу, що обертається на 360°, й автоматичне вимкнення для безпечного використання. Плюс, завдяки великому об'єму 1,5 л, він ідеально підходить для всіх ваших потреб у гарячих напоях. Tefal — сучасне рішення електричного чайника.
Насолоджуйтеся гарячими напоями потрібної температури на будь-який смак, з електричним чайником Tefal — сучасним, інтуїтивно зрозумілим і вишуканим. Чайник обладнаний мінімалістичним цифровим екраном без рамок, на якому показується температура води в реальному часі, а також п'ятьма параметрами температури (40 °C/70 °C/80 °C/90 °C/100 °C), що ідеально підходить для нагрівання води одним торканням. Його конструкція з подвійними стінками зберігає тепло, забезпечуючи водночас прохолодну на дотик поверхню зовні для абсолютної безпеки. Додаткові зручні функції містять 30-хвилинну функцію підтримки тепла, щоб ваші напої були готові, коли вам це потрібно, автоматичне відкривання кришки для легкого наповнення, основу, що обертається на 360°, й автоматичне вимкнення для безпечного використання. Плюс, завдяки великому об'єму 1,5 л, він ідеально підходить для всіх ваших потреб у гарячих напоях. Tefal — сучасне рішення електричного чайника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Автоматичне вимкнення у разі закипання | Да |
| Вибір температури нагрівання | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Подвійні/трійні стінки | Да |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Звуковий сигнал після завершення | Немає |
| Індикатор роботи | з індикатором роботи |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 1501 — 2000 Вт |
| Об'єм | 1.1 - 1.5 л |
| Вимкнення без води | Да |
| Підтримка температури | Да |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Таймер | без таймера |
| Температурні режими нагрівання | 40°C, 70°C, 80°C, 90°C, 100°C |
| Термометр | Да |
| Фільтр проти накипу | з фільтром |
| Захист від перегрівання | Да |
- Ціна: 3 998,75 ₴









