-20%

Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
- Готово до відправки
- Код: KSTM-8040
4 123,75 ₴
3 299 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ергономічний та зручний
Міксер виконано у ергономічному корпусі з міцного пластику та доповнено хромованими елементами. Чаша на чотири літри вироблена з нержавіючої сталі, а насадки – як з пластику, так і з металу. Вінчик та А-подібна насадка призначені для збивання крему та інших інгредієнтів з рідкою консистенцією, а гачок для замісу тіста. Прозора знімна кришка захищає від бризок, а для вилучення насадок є спеціальна клавіша. Двигун з потужністю 800 Вт захищено від перегріву, передбачено шість режимів швидкості, а також режим Pulse. Для керування використовується зручний важіль, а для стійкого встановлення є ніжки-присоски.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 36 х 30 х 21 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | гак для тіста; віночок |
| Об'єм основної чаші | 4 л |
| Об'єм чаші блендера | немає |
| Особливості | захист двигуна від перегрівання; планетарний рух насадок |
| Режими | імпульсний режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | тістозамішувач; змішування; міксер |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 299 ₴










