-20%

Холодильник LG GC-B509ETTM
- Готово до відправки
- Код: GC-B509ETTM
36 248,75 ₴
28 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник LG GC-B509ETTM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зони Fresh Balancer і Fresh Converter дозволяють точно регулювати вологість і температуру для різних продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Висота | 203 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 67.5 см |
| Річна витрата електроенергії | 263 кВт/год |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Додаткові функції | регулювання температури холодильного відділення; регулювання температури морозильного відділення |
| Кліматичний клас | Т (+16°C до +43°C) |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 2 |
| Потужність заморожування (за 24 год) | 10 кг |
| Загальний об'єм холодильника | 375 л |
| Обладнання | форма для льоду; полиця для пляшок; контейнер для овочів; лоток для яєць |
| Особливості | сухе заморожування; керування через Wi-Fi; нульова камера; захист від перепадів напруги; режим ℜВідпустка&84;; швидке заморожування; зона свіжості |
| Корисний об'єм морозильної камери | 113 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 262 л |
| Полиця для пляшок | у дверях; Підвісна |
| Полиці холодильної камери | загартоване скло (4 шт.) |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost | холодильне +брозильне відділення |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Функція перенавішування дверей | Да |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 28 999 ₴










