
Різак Agent YG-BPS-02 (4020444)
- Немає в наявності
- Код: 4020444
2 463,75 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різак шабельного типу для підрізування паперу. Призначений для офісної й домашньої поліграфії.
- Довжина різу — 460 мм
- Товщина стопи — 1.5 мм
- На столі нанесена розмітка стандартних форматів
- Лінійка-позиціонер для точнішого та зручнішого виставлення лінії різу
- Металева основа різака не деформується з часом, завжди тримає прямий і рівний розріз
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота стопи | 1.5 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Затискач блока | ручний |
| Максимальний формат | А3 |
| Розміри | 650 х 410 х 70 мм |
| Країна виробництва | Германия |
- Ціна: 2 463,75 ₴

