-20%

Ящик для інструментів Neo Tools модульна система,, на коліщатках, 3 модуля (2 бокси+органайзер) (84-278)
- Готово до відправки
- Код: 84-278
13 718,75 ₴
10 975 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система NEO (кат. № 84-278) - це трьохмодульна стійка конструкція на ящику з колесами і телескопічною ручкою, що служить для транспортування і зберігання будівельних інструментів. Дуже міцна конструкція дозволяє перевозити безліч важких інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 770 мм |
| Додатково | можливість з'єднання в групу ящиків; колеса для переміщення; можливість використання навісного замка; висувна ручка |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 2 |
| Конструкція | ящик для інструментів |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 10 975 ₴



