-20%

Акумуляторна батарея CSB 12V 7.2AH (GP1272, 28W) AGM
- Готово до відправки
- Код: GP1272F2(28W)
1 748,75 ₴
1 399 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення (з невеликим навантаженням до 28W) є невід'ємним елементом, завдяки якому обладнання продовжує працювати при відключеній електроенергії.
Акумулятори вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W) - це свинцево-кислотна батарея з номінальною напругою 12В і ємністю 7 Ач. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W): електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W) за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключено до мережі.
Акумулятори вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W) - це свинцево-кислотна батарея з номінальною напругою 12В і ємністю 7 Ач. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W): електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W) за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключено до мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діапазон ємності | 5 - 9 А·год |
| Ємність батареї | 7.2 А·ч |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Робочий діапазон температур, °C | от -15°C до +50°C |
| Саморозряд (за 25 °C від початкової ємності за рік) | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 399 ₴

