-20%

Накопичувач SSD 480GB Gigabyte 2.5" SATAIII TLC (GP-GSTFS31480GNTD)
- Готово до відправки
- Код: GP-GSTFS31480GNTD
5 383,88 ₴
4 307,10 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накопичувач SSD 480GB Gigabyte 2.5" SATAIII TLC (GP-GSTFS31480GNTD)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Швидкість запису | 480 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (шате/записування) | 75 000/70 000 |
| TBW (ресурс записів) | 200 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Габарити | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, SMART |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Максимальна швидкість запису | 1000 МБ/с і менше |
| Максимальна швидкість читання | 1000 МБ/с і менше |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Об'єм накопичувача | 480 ГБ |
| Обсяг пам'яті | 480 — 512 ГБ |
| Підтримка NVMe | немає |
| Споживання енергії | до 2.61 Вт |
| Ресурс записей | до 200 TБ |
| Швидкість читання | 550 МБ/сек |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | Да |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Ціна: 4 307,10 ₴








