-20%

Система водяного охолодження Asus ROG Strix LC III 360 (90RC00T0-M0UAY0)
- Готово до відправки
- Код: 90RC00T0-M0UAY0
11 973,75 ₴
9 579 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Досягніть оптимальної продуктивності та приголомшливої естетики за допомогою ROG Strix LC III 360, оснащеного новим насосом Asetek Gen7 v2 останнього покоління та вентиляторами радіатора ROG. Без особливих зусиль справляйтеся з нагріванням, яке виробляють процесори AMD Ryzen і Intel Core, щоб вивільнити безмежну потужність. Насолоджуйтеся підвищеною гнучкістю встановлення завдяки водяному блоку, який обертається на 360° і підтримує різні варіанти монтажу. Досліджуйте спектр режимів освітлення Aura, щоб підвищити візуальну привабливість вашої ігрової конструкції. Спробуйте ідеальне поєднання ефективності та вишуканого дизайну для неперевершених вражень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Призначення | Для процесору |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | Да |
| Socket 1151 | Да |
| Socket 1155 | Да |
| Socket 1156 | Да |
| Socket 1200 | Да |
| Socket 1366 | Немає |
| Socket 1700 | Да |
| Socket 1851 | Немає |
| Socket 2011 | Немає |
| Socket 2011-3 | Немає |
| Socket 2066 | Немає |
| Socket 775 | Немає |
| Socket AM1 | Немає |
| Socket AM2 | Немає |
| Socket AM2+ | Немає |
| Socket AM3 | Немає |
| Socket AM3+ | Немає |
| Socket AM4 | Да |
| Socket AM5 | Да |
| Socket FM1 | Немає |
| Socket FM2 | Немає |
| Socket FM2+ | Немає |
| Socket SP3 | Немає |
| Socket TR4 | Немає |
| Socket TRX4 | Немає |
| Повітряний потік | 70.38 CFM |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габарити (мм) | 394 х 121 х 27 |
| Гарантія, міс | 72 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 36 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір водяного охолодження | 360 мм |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
- Ціна: 9 579 ₴








