-20%

Система водяного охолодження Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD (90RC00W1-M0UAY0)
- Готово до відправки
- Код: 90RC00W1-M0UAY0
15 211,25 ₴
12 169 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неперевершена потужність, неперевершений стиль
Відчуйте максимальну продуктивність і захоплюючу естетику з ROG Strix LC III 360 ARGB LCD. Це рішення для рідинного охолодження, розроблене з використанням останнього насоса Asetek Gen7 v2 і вентиляторів радіатора ROG ARGB, легко справляється з тепловими вимогами процесорів AMD Ryzen і Intel Core , відкриваючи безмежну потужність. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення дозволяє легко повертати РК-дисплей на 360 градусів відповідно до бажаної орієнтації. Скористайтеся бездоганним поєднанням ефективності та вишуканого дизайну для неперевершеного та захоплюючого досвіду під час кожної ігрової сесії.
Cool Beyond Limits
РК-дисплей ROG STRIX LC III 360 ARGB оснащений новою та тихішою помпою Asetek Gen7 V2 з оновленою технологією холодної пластини, яка забезпечує додаткові 100 Вт охолодження та знижує температуру до 0,5 °C. Підвищте ефективність охолодження ЦП для неперевершеної стабільності під час інтенсивних навантажень.
Наш РК-екран пропонує можливості налаштування, починаючи від зображень і анімації до температури ЦП і швидкості вентилятора, між якими ви можете легко перемикатися. Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою динамічних візуальних елементів, які відповідають вашому унікальному стилю. Відчуйте ідеальне поєднання функціональності та персоналізації.
Відчуйте максимальну продуктивність і захоплюючу естетику з ROG Strix LC III 360 ARGB LCD. Це рішення для рідинного охолодження, розроблене з використанням останнього насоса Asetek Gen7 v2 і вентиляторів радіатора ROG ARGB, легко справляється з тепловими вимогами процесорів AMD Ryzen і Intel Core , відкриваючи безмежну потужність. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення дозволяє легко повертати РК-дисплей на 360 градусів відповідно до бажаної орієнтації. Скористайтеся бездоганним поєднанням ефективності та вишуканого дизайну для неперевершеного та захоплюючого досвіду під час кожної ігрової сесії.
Cool Beyond Limits
РК-дисплей ROG STRIX LC III 360 ARGB оснащений новою та тихішою помпою Asetek Gen7 V2 з оновленою технологією холодної пластини, яка забезпечує додаткові 100 Вт охолодження та знижує температуру до 0,5 °C. Підвищте ефективність охолодження ЦП для неперевершеної стабільності під час інтенсивних навантажень.
Наш РК-екран пропонує можливості налаштування, починаючи від зображень і анімації до температури ЦП і швидкості вентилятора, між якими ви можете легко перемикатися. Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою динамічних візуальних елементів, які відповідають вашому унікальному стилю. Відчуйте ідеальне поєднання функціональності та персоналізації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | Да |
| Socket 1151 | Да |
| Socket 1155 | Да |
| Socket 1156 | Да |
| Socket 1200 | Да |
| Socket 1366 | Немає |
| Socket 1700 | Да |
| Socket 1851 | Немає |
| Socket 2011 | Немає |
| Socket 2011-3 | Немає |
| Socket 2066 | Немає |
| Socket 775 | Немає |
| Socket AM1 | Немає |
| Socket AM2 | Немає |
| Socket AM2+ | Немає |
| Socket AM3 | Немає |
| Socket AM3+ | Немає |
| Socket AM4 | Да |
| Socket AM5 | Да |
| Socket FM1 | Немає |
| Socket FM2 | Немає |
| Socket FM2+ | Немає |
| Socket SP3 | Немає |
| Socket TR4 | Немає |
| Socket TRX4 | Немає |
| Повітряний потік | 70.38 CFM |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габарити (мм) | 394 x 121 х 27 |
| Гарантія, міс | 72 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 36 |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір водяного охолодження | 360 мм |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
- Ціна: 12 169 ₴










