-20%

Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD White (90RC01A2-B0EAY0)
- Готово до відправки
- Код: 90RC01A2-B0EAY0
10 748,75 ₴
8 599 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD - універсальний рідинний кулер для процесора з встановленими та інтегрованими трьома вентиляторами, що забезпечують високий повітряний потік та статичний тиск; 2,8-дюймовий РК-дисплей для моніторингу обладнання, настроюваних GIF-файлів та відеороликів у форматі MP4.
2.8” IPS LCD-екран для відображення анімованих GIF або моніторингу частоти, напруги, температури чи швидкості обертання вентиляторів у реальному часі.
Попередньо встановлені інтегровані вентилятори спрощують монтаж і забезпечують високий повітряний потік та статичний тиск.
Фірмове ПЗ TUF Gaming для моніторингу стану апаратного забезпечення в реальному часі та динамічного налаштування.
Дизайн гармонійно поєднується з материнськими платами серії TUF Gaming і підкреслює центр збірки.
Посилені рукави з опліткою довжиною 400 мм для покращеної міцності та сумісності з корпусами.
Підтримка сокетів Intel LGA 1851, 1700, 1200 та AMD AM5 і AM4.
2.8” IPS LCD-екран для відображення анімованих GIF або моніторингу частоти, напруги, температури чи швидкості обертання вентиляторів у реальному часі.
Попередньо встановлені інтегровані вентилятори спрощують монтаж і забезпечують високий повітряний потік та статичний тиск.
Фірмове ПЗ TUF Gaming для моніторингу стану апаратного забезпечення в реальному часі та динамічного налаштування.
Дизайн гармонійно поєднується з материнськими платами серії TUF Gaming і підкреслює центр збірки.
Посилені рукави з опліткою довжиною 400 мм для покращеної міцності та сумісності з корпусами.
Підтримка сокетів Intel LGA 1851, 1700, 1200 та AMD AM5 і AM4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | Немає |
| Socket 1151 | Немає |
| Socket 1155 | Немає |
| Socket 1156 | Немає |
| Socket 1200 | Да |
| Socket 1366 | Немає |
| Socket 1700 | Да |
| Socket 1851 | Да |
| Socket 2011 | Немає |
| Socket 2011-3 | Немає |
| Socket 2066 | Немає |
| Socket 775 | Немає |
| Socket AM1 | Немає |
| Socket AM2 | Немає |
| Socket AM2+ | Немає |
| Socket AM3 | Немає |
| Socket AM3+ | Немає |
| Socket AM4 | Да |
| Socket AM5 | Да |
| Socket FM1 | Немає |
| Socket FM2 | Немає |
| Socket FM2+ | Немає |
| Socket SP3 | Немає |
| Socket TR4 | Немає |
| Socket TRX4 | Немає |
| Повітряний потік | 90.78 CFM |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габарити (мм) | 397 x 120 x 27 |
| Гарантія, міс | 72 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 37.4 |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір водяного охолодження | 360 мм |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
- Ціна: 8 599 ₴










