
Тример Braun AIO 3540
- Немає в наявності
- Код: AIO 3540
2 748,75 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий та швидкий стайлінг. Комплект по догляду 8-в-1 All-in-One від Braun містить інструменти для підстригання бороди та волосся.
Завжди відмінні результати: Неймовірно гостре лезо допомагає досягти ідеального оформлення та забезпечує комфорт для догляду за бородою та обличчям.
Повний контроль: Тример для бороди має 14 налаштувань довжини (3-21 мм) для універсальності підстригання
Готовий до використання: Тример для чоловіків з 50-хвилинною бездротовою роботою
Очищення без зусиль: У комплект тримера для бороди входять миття насадки, гребінця, щіточка для очищення
Завжди відмінні результати: Неймовірно гостре лезо допомагає досягти ідеального оформлення та забезпечує комфорт для догляду за бородою та обличчям.
Повний контроль: Тример для бороди має 14 налаштувань довжини (3-21 мм) для універсальності підстригання
Готовий до використання: Тример для чоловіків з 50-хвилинною бездротовою роботою
Очищення без зусиль: У комплект тримера для бороди входять миття насадки, гребінця, щіточка для очищення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Немає |
| Вага | 231 г |
| Вологе очищення/користування в душі | без вологозахисту |
| Час заряджання акумулятора | до 600 хв |
| Час роботи від акумулятора | до 50 хв |
| Гарантія, міс | 24 |
| Для бороди та вусів | Да |
| Для брів | Немає |
| Для інтимних зон | Немає |
| Для носа та вух | Немає |
| Для окантовки | Да |
| Для стриження волосся | Да |
| Для тіла | Да |
| Зарядний пристрій | Да |
| Індикатор заряджання | Немає |
| Кількість насадок | 6 насадок |
| Максимальна довжина | 21 мм |
| Максимальна довжина стриження | 21 - 30 мм |
| Мінімальна довжина | 1 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.6 - 1 мм |
| Ножиці | Немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка дисплея/корпус | Немає |
| Тип | тример для стриження волосся |
| Тип встановлення довжини | знімні + телескопічні насадки |
| Футляр/Чохол | Да |
- Ціна: 2 748,75 ₴





