-20%

Сушильна машина Candy CSEH8ELE-S
- Готово до відправки
- Код: CSEH8ELE-S
23 748,75 ₴
18 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годі марнувати час
Завдяки функції «Відкладений запуск» (Start Delay), цикл сушіння можна розпочати із затримкою до 24 годин: відкладіть його на ніч, щоб заощадити на електриці, чи запрограмуйте сушильну машину, як вам зручно.
Скажіть «прощавай!» дискомфорту у спині!
Скажіть «прощавай!» дискомфорт у спині під час завантаження білизни. Новий отвір дверей від Сandy на 3,5 см вище, ніж у інших приладів, гарантує мінімум зусиль при необхідності завантаженні або розвантаженні сушильної машини.
Суперлегке прасування
Ваша нова сушильна машина Candy зменшує утворення складок та ковтунців завдяки спеціальним поперемінним рухам та функції запобігання складок, до та після циклу сушіння. Розумний сенсор забезпечує ідеальний рівень вологості для удвічі швидшого прасування.
Технологія Easy Case
Обираючи сушильну машину, користувач, перш за все, дбає про високу продуктивність та енергозбереження, та вже після купівлі виявляється,що й інші функції мають неабияке значення. Для вирішення повсякденних проблем Candy винайшла революційний резервуар для збору конденсату Easy Case! Easy Case - це унікальне рішення для збору конденсату, що утворюється у процесі сушіння, яке передбачає вбудовану у дверцята конструкцію. Ергономічна ручка і продумана форма резервуару дозволяє швидко та зручно вийняти його з сушильної машини. Крім того, ви гарантовано зможете зекономити споживання води – конденсат можна повторно використовувати для повсякденних побутових потреб.
KG Detector
Не бійтесь завантажувати в сушильну машину малу кількість білизни, адже Candy має для цього чудове рішення, що допоможе вам заощадити до 70% часу та грошей. Спеціальні сенсори ваги та сушіння здатні зважити завантаження та автоматично зупинити цикл після досягнення необхідного рівня сушіння, тож таким чином ви можете заощадити електроенергію, час та гроші. Так ви можете висушити від 1 кг до максимального рівня завантаження без марних витрат та без шкоди для тканин.
Завдяки функції «Відкладений запуск» (Start Delay), цикл сушіння можна розпочати із затримкою до 24 годин: відкладіть його на ніч, щоб заощадити на електриці, чи запрограмуйте сушильну машину, як вам зручно.
Скажіть «прощавай!» дискомфорту у спині!
Скажіть «прощавай!» дискомфорт у спині під час завантаження білизни. Новий отвір дверей від Сandy на 3,5 см вище, ніж у інших приладів, гарантує мінімум зусиль при необхідності завантаженні або розвантаженні сушильної машини.
Суперлегке прасування
Ваша нова сушильна машина Candy зменшує утворення складок та ковтунців завдяки спеціальним поперемінним рухам та функції запобігання складок, до та після циклу сушіння. Розумний сенсор забезпечує ідеальний рівень вологості для удвічі швидшого прасування.
Технологія Easy Case
Обираючи сушильну машину, користувач, перш за все, дбає про високу продуктивність та енергозбереження, та вже після купівлі виявляється,що й інші функції мають неабияке значення. Для вирішення повсякденних проблем Candy винайшла революційний резервуар для збору конденсату Easy Case! Easy Case - це унікальне рішення для збору конденсату, що утворюється у процесі сушіння, яке передбачає вбудовану у дверцята конструкцію. Ергономічна ручка і продумана форма резервуару дозволяє швидко та зручно вийняти його з сушильної машини. Крім того, ви гарантовано зможете зекономити споживання води – конденсат можна повторно використовувати для повсякденних побутових потреб.
KG Detector
Не бійтесь завантажувати в сушильну машину малу кількість білизни, адже Candy має для цього чудове рішення, що допоможе вам заощадити до 70% часу та грошей. Спеціальні сенсори ваги та сушіння здатні зважити завантаження та автоматично зупинити цикл після досягнення необхідного рівня сушіння, тож таким чином ви можете заощадити електроенергію, час та гроші. Так ви можете висушити від 1 кг до максимального рівня завантаження без марних витрат та без шкоди для тканин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | немає |
| Блокування від дітей | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 596 х 850 х 607 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 601 - 700 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Завантаження | 6.1-8 кг |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | Немає |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Настроювання часу сушіння | Немає |
| Оброблення парою | немає |
| Перевішування дверей | немає |
| Підсвітка сушильного барабана | без підсвітки |
| Програми | змішані тканини, дитячі речі, легке прасування, джинси, білі речі, вовна/WOOLMARK, бавовна, освіження, темні та кольорові речі, розгладження складок, сорочки, швидке сушіння/45 хв, спортивні речі |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер |
| Тип сушіння | тепловий насос |
| Встановлення в колону | Да |
| Встановлення ступеня сушіння | Да |
| Колір | Білий |
| Ширина | 501 - 600 мм |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
- Ціна: 18 999 ₴










