-20%

Сушильна машина Candy CSOEH8A2TE-S
- Готово до відправки
- Код: CSOE H8A2TE-S
26 248,75 ₴
20 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушильна машина Candy CSOEH8A2TE-S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | через Bluetooth і Wi-Fi |
| Блокування від дітей | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 596 х 850 х 585 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 501 - 600 мм |
| Завантаження | 6.1-8 кг |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | Немає |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Настроювання часу сушіння | Да |
| Оброблення парою | немає |
| Перевішування дверей | немає |
| Підсвітка сушильного барабана | без підсвітки |
| Програми | щоденне сушіння 59 хв, щоденне сушіння 45 хв, еко 30 хв, освіження речей, спортивні речі, розпрасовування складок, мале завантаження, шерсть (WOOLMARK), сорочки, синтетика, темні та кольорові речі, джинси, білі речі, бавовна |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер |
| Тип сушіння | тепловий насос |
| Тип керування | електромеханічний |
| Встановлення в колону | Да |
| Встановлення ступеня сушіння | Да |
| Колір | Білий |
| Ширина | 501 - 600 мм |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
- Ціна: 20 999 ₴










