-20%

Сушильна машина Gorenje DPNE83GNLWIFI/UA
- Готово до відправки
- Код: DPNE83GNLWIFI/UA
32 498,75 ₴
25 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушильна машина Gorenje DPNE83GNLWIFI/UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | через Wi-Fi |
| Блокування від дітей | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 640х870х690 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 601 - 700 мм |
| Завантаження | 6.1-8 кг |
| Захист від протікання води | Да |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | Да |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Настроювання часу сушіння | Да |
| Оброблення парою | немає |
| Перевішування дверей | немає |
| Підсвітка сушильного барабана | Да |
| Програми | бавовна в шафі, бавовна еко, під праску, мікс, синтетика, шерсть, подушка, освіжити, постільну білизну, делікатні, сорочки, спорт, час, швидка 89, екстрагієна |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер + під'єднання до каналізації |
| Тип сушіння | тепловий насос |
| Встановлення в колону | Да |
| Встановлення ступеня сушіння | Да |
| Колір | білий із чорним |
| Ширина | 601 - 700 мм |
| Шланг для відведення конденсату | входить до комплекту постачання |
- Ціна: 25 999 ₴










