-20%

Віконний пилосос Karcher WV 2 Plus NP (1.633-661.0)
- Готово до відправки
- Код: 1.633-661.0
4 373,75 ₴
3 499 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційний акумуляторний віконний пилосос Karcher зробив справжній переворот в області миття вікон: тепер ця робота виконується дуже легко, зі значною економією часу і без забруднення навколишнього простору краплями, що стікають, брудної води. Продумана комбінація пульверизатора для нанесення засобу для чищення, мікроволоконної насадки для його розподілу по склу і самого склоочисника, оснащеного електричним всмоктувальним пристроєм, забезпечує сяючу чистоту скла - на них не залишається ніяких смуг або розлучень.
При цьому гарантується максимальна гігієнічність – адже користувачеві не доводиться вступати в контакт із брудною водою. Додаткова вузька насадка, що всмоктує, дозволяє легко очищати поверхні малих розмірів або важкодоступні місця, наприклад вікна з горбильками або вітрини. Завдяки цьому апарат придатний для збирання у всьому будинку.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
Легко виливати брудну воду
Контейнер із брудною водою можна легко спустошити у будь-який час.
Змінна всмоктувальна насадка
Залежно від розмірів поверхонь, що очищаються, може використовуватися насадка великого або малого розміру.
Світлодіодний дисплей постійно на увазі
Вбудований у вимикач світлодіодний індикатор вчасно інформує про необхідність заряджання акумулятора.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
При цьому гарантується максимальна гігієнічність – адже користувачеві не доводиться вступати в контакт із брудною водою. Додаткова вузька насадка, що всмоктує, дозволяє легко очищати поверхні малих розмірів або важкодоступні місця, наприклад вікна з горбильками або вітрини. Завдяки цьому апарат придатний для збирання у всьому будинку.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
Легко виливати брудну воду
Контейнер із брудною водою можна легко спустошити у будь-який час.
Змінна всмоктувальна насадка
Залежно від розмірів поверхонь, що очищаються, може використовуватися насадка великого або малого розміру.
Світлодіодний дисплей постійно на увазі
Вбудований у вимикач світлодіодний індикатор вчасно інформує про необхідність заряджання акумулятора.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Тип | Склоочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1 шт |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид поверхні | дзеркало, скло, плитка |
| Час заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Документація | Да |
| Додатково в комплекті | скребок |
| Індикатор заряду батареї | Немає |
| Концентрат для миття вікон | 20 мл |
| Матеріал всмоктувальної насадки | гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Насадка для кульверизатора | Да |
| Площа прибирання на 1 заряді | 105 м2 |
| Пульверизатор | з пульверизатором |
| Розміри | 12 x 28 x 32 см |
| Регулятор потужності | без регулювання |
| Резервуар для збирання рідини | 100 мл |
| Серветка | немає |
| Тип прибирання | Волога |
| Ширина всмоктувальної насадки | 170 мм / 280 мм |
- Ціна: 3 499 ₴









