-20%

Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix (1.512-600.0)
- Готово до відправки
- Код: 1.512-600.0
8 123,75 ₴
6 499 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже легкий в управлінні пароочисник початкового рівня SC 2 EasyFix оснащений 2-ступінчастим регулятором подачі пари, що дає змогу вибирати режим, оптимальний для очищення різних поверхонь від різних забруднень. Зручність прибирання підвищується завдяки практичній можливості зберігати приладдя на корпусі апарата, а також "запаркувати" насадку для підлоги на час перерви в роботі. Насадка для підлоги EasyFix оснащена шарніром, що полегшує виконання робіт, і має пластинчасту підошву, що гарантує чудові результати прибирання. Серветка для підлоги легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки і швидко знімається без контакту з брудом.
Пароочисник SC 2 EasyFix забезпечує прибирання без застосування побутової хімії та має універсальні можливості. Під час ретельного очищення твердих поверхонь знищуються до 99,99 % вірусів* і поширених у побуті бактерій. Широкий асортимент аксесуарів дає змогу вирішувати найрізноманітніші завдання прибирання - очищати керамічну плитку у ванній, плиту і витяжку на кухні тощо. При цьому апарат здатний навіть видаляти стійкі забруднення з вузьких щілин.
Тримачі для приладдя та можливість "паркування"
Тримачі для приладдя дозволяють акуратно зберігати апарат і закріпити насадку для підлоги на час перерв у роботі.
Насадка для підлоги EasyFix з шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою
Пластинчаста підошва насадки гарантує оптимальне очищення будь-яких поширених у побуті твердих підлогових покриттів. Система фіксації серветок для підлоги з застібкою-липучкою дозволяє легко закріплювати серветки і замінювати їх, не вступаючи в контакт з брудом. Завдяки шарніру, ергономічна насадка для підлоги дозволяє зручно прибирати користувачеві будь-якого зросту.
Запобіжник на пістолеті
Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.
Пароочисник SC 2 EasyFix забезпечує прибирання без застосування побутової хімії та має універсальні можливості. Під час ретельного очищення твердих поверхонь знищуються до 99,99 % вірусів* і поширених у побуті бактерій. Широкий асортимент аксесуарів дає змогу вирішувати найрізноманітніші завдання прибирання - очищати керамічну плитку у ванній, плиту і витяжку на кухні тощо. При цьому апарат здатний навіть видаляти стійкі забруднення з вузьких щілин.
Тримачі для приладдя та можливість "паркування"
Тримачі для приладдя дозволяють акуратно зберігати апарат і закріпити насадку для підлоги на час перерв у роботі.
Насадка для підлоги EasyFix з шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою
Пластинчаста підошва насадки гарантує оптимальне очищення будь-яких поширених у побуті твердих підлогових покриттів. Система фіксації серветок для підлоги з застібкою-липучкою дозволяє легко закріплювати серветки і замінювати їх, не вступаючи в контакт з брудом. Завдяки шарніру, ергономічна насадка для підлоги дозволяє зручно прибирати користувачеві будь-якого зросту.
Запобіжник на пістолеті
Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Можливість використання засобу для чищення | Немає |
| Час нагрівання | 6.5 хв |
| Гарантія, міс | 24 |
| Захист від накипу | Немає |
| Індикатор рівня води | Немає |
| Індикація готовності пари | Немає |
| Максимальний тиск | 3,2 бар |
| Максимальний тиск пари | 3 - 4 бар |
| Потужність | 1001 — 1500 Вт |
| Насадки та щітки | комплект для прибирання підлоги, EasyFix + подовжувальна трубка (2 х 0.5 м), ручна насадка, точкове сопло, кругла щітка (маленька) |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Об'єм резервуара для води | 0.51 - 1 л |
| Вимкнення у разі браку води | Немає |
| Запобіжний клапан | Да |
| Розміри | 380 x 254 x 260 мм |
| Регулювання витрати пари | Да |
| Знімний бункер для води | Да |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочисника | підлоговий |
| Колір | білий із чорним |
| Захист від перегрівання | Немає |
- Ціна: 6 499 ₴







