-20%

Вбудована посудомийна машина Samsung DW60CG550B00UA
- Готово до відправки
- Код: DW60CG550B00UA
31 248,75 ₴
24 999 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована посудомийна машина Samsung DW60CG550B00UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | Немає |
| Швидке миття | Да |
| Тип | повногабаритна |
| Висота | 80.1 см - 85 см |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 61 х 81.5 х 55.3 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 50.1 см - 55 см |
| Інші програми | автоматичне, делікатне, самоочищення |
| Захист від перепадів напруги | Немає |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковий сигнал після завершення | Да |
| Індикація на підлозі | Да |
| Інтенсивна мийка | Да |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Кількість комплектів посуду | 14 комплектів |
| Кількість кошиків | 3 |
| Кількість програм миття | 7 програм |
| Багатофункціональні таблетки | Да |
| Наявність дисплея | LED-індикація |
| Наявність ополіскувача | Да |
| Наявність солі | Да |
| Оброблення парою | Немає |
| Підсвічування камери | Немає |
| Витрата води: за цикл/за рік | 10.5 л за цикл/2310 л за рік |
| Регулювання висоти кошика | верхній кошик |
| Самоочисна система фільтрації | Немає |
| Таймер відтермінування старту | Да |
| Тип | повновбудовані |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Третій додатковий кошик | Да |
| Колір | Білий |
| Ширина | 56 см - 60 см |
| Екорежим | Да |
| Енергоспоживання: за цикл/за рік | 850 Вт за цикл / 238 кВт за рік |
- Ціна: 24 999 ₴










