-20%

Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325)
- Готово до відправки
- Код: 24325
28 657,50 ₴
22 926 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Рівень секретності | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | захист від перевантажень; блокування роботи за відкритого кошика; автостоп у разі переповнення кошика; індикатор переповненого кошика |
| Категорія | для офісу |
| Об'єм кошика | 30 л |
| Особливості | реверс; автостарт/стоп |
| Робоча ширина | 230 мм |
| Робочий цикл (&ml; працює&ß;/&one;відпочиває> | 15 |
| Розмір | 585 х 390 х 280 мм |
| Розмір шматочків | 1 х 2 мм |
| Швидкість | 2.5 м/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип різання | перекресний |
| Знищує за раз, аркушів (А4/70г) | 5 |
| Знищення | папір |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Формат | А4+ |
- Ціна: 22 926 ₴


