-20%

Монітор Asus 27" ROG Strix XG279CNS (90LM0AW0-B01371) IPS Black 380Hz
- Готово до відправки
- Код: 90LM0AW0-B01371
29 873,75 ₴
23 899 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монітор Asus 27" ROG Strix XG279CNS HDMI, DP, USB-C, IPS, 380Hz, 0.3ms, sRGB 110%, AdaptiveSync, Pivot, HDR400
Цей монітор поєднує інноваційну Fast IPS панель і підтримку розгону до 380Hz, що забезпечує надзвичайну плавність зображення при часі відгуку 0.3мс GTG. Завдяки технологіям AdaptiveSync (FreeSync Premium), ELMB Sync та Variable Overdrive, можна отримати чітке ігрове відео без розривів кадрів та розмиття.
Кольорова передача дуже насичена: до 110% sRGB, статична контрастність 1000:1, яскравість до 400cd/м2 та сертифікація HDR400 для глибших деталей і яскравості. Монітор підтримує AI-функції: Dynamic Shadow Boost та Dynamic Crosshair допомагають у темних сценах і прицілюванні.
Окремо варто відзначити ергономічну підставку: регулювання висоти до 120?мм, нахил, поворот ±45° та Pivot ±90° для портретного режиму. Є підтримка USB-C із DP Alt Mode та живленням (до 7.5Вт), DisplayPort 1.4, HDMI 2.1, вбудований роз’єм для навушників і гніздо для штативу.
Цей монітор поєднує інноваційну Fast IPS панель і підтримку розгону до 380Hz, що забезпечує надзвичайну плавність зображення при часі відгуку 0.3мс GTG. Завдяки технологіям AdaptiveSync (FreeSync Premium), ELMB Sync та Variable Overdrive, можна отримати чітке ігрове відео без розривів кадрів та розмиття.
Кольорова передача дуже насичена: до 110% sRGB, статична контрастність 1000:1, яскравість до 400cd/м2 та сертифікація HDR400 для глибших деталей і яскравості. Монітор підтримує AI-функції: Dynamic Shadow Boost та Dynamic Crosshair допомагають у темних сценах і прицілюванні.
Окремо варто відзначити ергономічну підставку: регулювання висоти до 120?мм, нахил, поворот ±45° та Pivot ±90° для портретного режиму. Є підтримка USB-C із DP Alt Mode та живленням (до 7.5Вт), DisplayPort 1.4, HDMI 2.1, вбудований роз’єм для навушників і гніздо для штативу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 380 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 0.3 мс |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.1х218.8х510.3 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ | 27" - 29.9" |
| Діагональ екрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | Да |
| Споживана потужність (у роботі) | 20 Вт |
| Регулювання за висотою | Да |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 23 899 ₴








