-20%

Монітор Asus 34.1" PA34VCNV (90LM04A0-B02370) IPS Black/Silver Curved
- Готово до відправки
- Код: 90LM04A0-B02370
40 123,75 ₴
32 099 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монітор Asus 34.1" PA34VCNV (90LM04A0-B02370) IPS Black/Silver Curved
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 5 мс |
| Вбудована аудіосистема | Да |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 817.2х439.2-569.2х240 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ | 34" - 49.9" |
| Діагональ екрана | 34.1&ction; |
| Додаткові роз'єми | RJ45, mini jack 3.5 мм, USB-C |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2xUSB3.0, 1xUSB Type-С |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | немає |
| Споживана потужність (у роботі) | 27 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Регулювання за висотою | Да |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 32 099 ₴








