
Мультипiч Gorenje AF2700BP
- Немає в наявності
- Код: AF2700BP
5 998,75 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повний контроль над процесом приготування
За допомогою прозорого вікна ви можете відстежувати, чи приготувалася страва. Вам навіть не потрібно відкривати мультипіч, щоб контролювати процес, що не призводить до втрат гарячого повітря та не порушує циклу приготування.
Готуйте, натиснувши одну кнопку
Є 8 встановлених програм на вибір для швидкого та енергоефективного приготування. У цьому випадку температура та час буде встановлено автоматично. Вам просто потрібно помістити їжу у фритюрницю і насолоджуватися хрусткою скоринкою та вологою серединою страви.
За допомогою прозорого вікна ви можете відстежувати, чи приготувалася страва. Вам навіть не потрібно відкривати мультипіч, щоб контролювати процес, що не призводить до втрат гарячого повітря та не порушує циклу приготування.
Готуйте, натиснувши одну кнопку
Є 8 встановлених програм на вибір для швидкого та енергоефективного приготування. У цьому випадку температура та час буде встановлено автоматично. Вам просто потрібно помістити їжу у фритюрницю і насолоджуватися хрусткою скоринкою та вологою серединою страви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Габарити | 35.3 х 28 х 32.1 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Місткість чаші | 7.6 - 11 л |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Кришка | Немає |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мoдель | AF2700BP |
| Потужність | 1501 Вт і більше |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | Да |
| Об'єм із розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 9 л |
| Програми | випічка, овочі, вільний режим, фритюр |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Оглядове вікно | Да |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Таймер відтермінування старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип керування | сенсорне керування |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 998,75 ₴










