-20%

Скиборізка Gorenje R401W
- Готово до відправки
- Код: R401W
3 248,75 ₴
2 599 ₴
+380 (50) 999-00-60
Надія Чаплигінаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж Solingen
незаперечна якість
Точна нарізка можлива завдяки високоякісному ножа з нержавіючої сталі відвсесвітньо відомого виробника Solingen.
Створена для безпеки
Безпека понад усе
Ломтерезка Gorenje забезпечує виняткову безпеку під час використання. Щоб почати нарізку, спочатку натисніть захисну кнопку і, утримуючи її, натисніть кнопку ПУСК. Коли прилад не використовується, поверніть ручку настройки товщини в положення «0», що є безпечним становищем.
Регульована товщина нарізки
Від найтонших скибочок до товстих скибок
Ріжте м"ясо, хліб, сир, фрукти і овочі швидко і легко. Товщина нарізки від 0 до 17 міліметрів регулюється ручкою. Високоякісний ніж Solingen забезпечує рівну і точну нарізку.
Економте гроші
Купуйте продукти не нарізаними
Якщо ви звикли купувати вже нарізані продукти, то з цим приладом ви можете заощадити. Це також відноситься до стейкам. Купуйте м"ясо одним шматком, покладіть в морозилку на годину, а потім наріжте його за допомогою Ломтерізки на стейки.
Проста очищення і обслуговування
Завжди готова
Цей корисний прилад полегшує роботу на кухні. Ломтерезка легко розбирається і збирається, тому її очищення не складе труднощів. Після використання промийте деталі теплою водою або протріть прилад м"якою тканиною. Компактні розміри дозволяють використовувати і зберігати Ломтерізки на будь-якій кухні.
незаперечна якість
Точна нарізка можлива завдяки високоякісному ножа з нержавіючої сталі відвсесвітньо відомого виробника Solingen.
Створена для безпеки
Безпека понад усе
Ломтерезка Gorenje забезпечує виняткову безпеку під час використання. Щоб почати нарізку, спочатку натисніть захисну кнопку і, утримуючи її, натисніть кнопку ПУСК. Коли прилад не використовується, поверніть ручку настройки товщини в положення «0», що є безпечним становищем.
Регульована товщина нарізки
Від найтонших скибочок до товстих скибок
Ріжте м"ясо, хліб, сир, фрукти і овочі швидко і легко. Товщина нарізки від 0 до 17 міліметрів регулюється ручкою. Високоякісний ніж Solingen забезпечує рівну і точну нарізку.
Економте гроші
Купуйте продукти не нарізаними
Якщо ви звикли купувати вже нарізані продукти, то з цим приладом ви можете заощадити. Це також відноситься до стейкам. Купуйте м"ясо одним шматком, покладіть в морозилку на годину, а потім наріжте його за допомогою Ломтерізки на стейки.
Проста очищення і обслуговування
Завжди готова
Цей корисний прилад полегшує роботу на кухні. Ломтерезка легко розбирається і збирається, тому її очищення не складе труднощів. Після використання промийте деталі теплою водою або протріть прилад м"якою тканиною. Компактні розміри дозволяють використовувати і зберігати Ломтерізки на будь-якій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечні кнопки увімкнення | Немає |
| Блокування випадкового увімкнення | Немає |
| Можливість складання | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр ножа | D 170 мм |
| Заточення ножа | зубчасте заточування |
| Захист пальців | Да |
| Імпульсний режим | Да |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Потужність | 100 Вт |
| Наявність тримача продукту (каретки) | Да |
| Наявність піддона для нарізування | Немає |
| Настроювання швидкості | Немає |
| Відділення для зберігання шнура | Да |
| Розміри (ВхШхГ) | 19.5х33х10.2 см |
| Гумові ніжки | Да |
| Товщина нарізки | 0-17 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 599 ₴




