Телевізор OzoneHD 40FSN93T2
  • Готово до відправки
  • Код: 40FSN93T2
Надія Чаплигіна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор OzoneHD 40FSN93T2
Надія Чаплигіна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний безрамний дизайн
Вражаюча якість зображення
Насичені кольори та глибокий контраст
Смарт-функції
Потужний процесор
Багатофункціональні підключення
Могутній звук
Два динаміки по 10Вт гарантують потужний та чистий звук, який доповнює ваш візуальний досвід та занурює вас у світ розваг.
Енергоефективність
OzoneHD 40FSN93T2 в середньому споживає 66 Вт електроенергії, що робить його дружнім до навколишнього середовища.
Комплект постачання
Роз’єми (порти):
2 x HDMI (1,3 А)
1 x Ethernet (RJ45)
1 х Wi-Fi антена (зовнішня)
2 x AV
2 x USB
1 x Вихід навушників
1 x Вхід для антен (RF)
1 x COAX
Основні атрибути
ВиробникOzoneHD
Операційна системаAndroid TV
КолірЧорний
Користувальницькі характеристики
BluetoothНемає
Smart TVсо Smart TV
VESA200 х 100
Wi-FiДа
Вага з підставкою8 кг
Гарантія, міс12
Діагональ екрана40"
Потужність звуку2 х 10 Вт
Підтримка HDRНемає
Розміри без підставки (ШхВхГ)895x515x81 мм